Vyhľadávanie

V ponuke je 40 nehnuteľností.

Rodinný dom i na podnikanie v Plaveckom Štvrtku.

Cena:
1,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Plavecký Štvrtok
Ulica: Hlavná ulica
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 350 m2
Plocha pozemku: 499 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 824
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s možnosťou podnikania vo výbornej lokalite v blízkosti priemyselných parkov v obci Plavecký Štvrtok. 

V blízkosti priemyselný park ( VW, Lozorno, Malacky). 
Rozloha pozemku 499 m2, zastavaná plocha 200 m2, úžitková plocha 350 m2, na pozemku sa nachádza garáž o rozlohe 25 m2. Dom je postavený z pálenej tehly, je zateplený, strecha -  kanadský šindel. RD je napojený na všetky Inžinierske siete.

Dom je kompletne zariadený, má 9 izieb, vstupnú halu, 4 kúpeľne a veľkú kuchyňu. Na prízemí sa nachádza chodba, schodisko na druhé nadzemné podlažie, plne funkčná veľká kuchyňa, 2 x WC, 2 x kúpeľňa, samostatné nepriechodné izby. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza 2 x kúpeľňa , 2 x WC a samostatné nepriechodné izby.V RD je položená v izbách plávajúca podlaha, keramická dlažba v kuchyni a na chodbe, v sociálnych zariadeniach sa nachádza vaňa i sprchový kút so sanitou, ústredné kúrenie. Pozemok je pekne upravený s vonkajším sedením.

Dom sa nachádza vo výbornej lokalite s viacúčelovým využitím. Výborný stav. Odporúčam vidieť! Garancia žiadneho navýšenia ceny. Financovanie formou Hypotekárneho úveru riešime v spolupráci s hypotekárnymi špecialitami pod jednou strechou u nás v RK. Cena: 1 € - dohoda. Kontakt: 0905 423 489 

Maklér:

makler
Maklér:Bc.Miroslav Kučeravý
Telefón:0905 423 489
E-mail:mk-real-ZVNC-mk-real.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.